دوربین مداربسته داهوا

برای خدمات نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته ، با شماره تلفن های STATY SYSTEMS INC در 09353232181تماس بگیرید!
دوربین مدار بسته یا تلویزیون مدار بسته ، سیستمی است که به شما امکان می دهد حوادث و شغل های خود را در نظر داشته باشید. دوربین ها و مانیتورها به شما امکان می دهند رویدادها را به صورت زنده مشاهده کنید ، و فیلم های ضبط شده را برای مراجعه بعدی بایگانی کنید. مانیتور دوربین مدار بسته را برای یک تلویزیون معمولی اشتباه نکنید. این محتوای پخش شده عمومی را دریافت نمی کنید - فقط فیلم هایی از دوربین های امنیتی نصب شده در محل.

فناوری دوربین مدار بسته چندین دهه است که وجود دارد ، اما پیشرفت در سالهای اخیر باعث می شود حتی در دستگیری مجرمان در این عمل و اجرای عدالت آنها نیز مؤثر واقع شود. قسمت های مختلف یک سیستم دوربین مدار بسته و نحوه کار همه آنها را در نظر بگیرید.

شرکت سیستم های ایالتی یک شرکت کابل کشی ضد حریق و ساختاری است که در خدمت تنسی ، آرکانزاس و می سی سی پی است. امروز با ما تماس بگیرید!

دوربین های ایمنی تجاری
فن آوری امنیت تجارت را با سیستم های دولتی INC نصب کنید!
هدف از دوربین های امنیتی ضبط فیلم به خصوص در هر مکان آسیب پذیر یا جرایم سنگین در داخل و اطراف ساختمان شما است. چندین گزینه اصلی دوربین امنیتی برای انتخاب وجود دارد:

دوربین های امنیتی سیمی از کابل ها برای انتقال فیلم و انجام نظارت تصویری استفاده می کنند ، اما سیگنال می تواند ضعیف شود وقتی برد انتقال از 300 متر بیشتر شود. استفاده از کابل های مناسب شبکه ، سوئیچ ها و تقویت کننده های سیگنال می تواند به رفع این مشکل کمک کند. چندین دوربین را می توان به یک مانیتور منفرد مستقر در یک اتاق امنیتی وصل کرد.
دوربین های آنالوگ سالها است که وجود دارد و هنوز رایج ترین نوع دوربین مداربسته است که امروزه نصب شده است. آنها دارای قابلیت های اساسی هستند و فیلم را در محل ذخیره می کنند.
دوربین های IP (پروتکل اینترنت) همان عملکردهای مشابه همتایان آنالوگ خود را انجام می دهند ، اما دارای قابلیت های بسیار بیشتری هستند. دوربین های IP دارای وضوح تصویر واضح تر ، وضوح بالاتر و ویژگی های انعطاف پذیرتر مانند بزرگنمایی از راه دور و تغییر مکان مجدد هستند. آنها همچنین به شما این امکان را می دهند که فیلم ها را در یک مرورگر وب مشاهده کنید. این امر باعث می شود كه اخطارهای مربوط به سوابق دوربینی شما - از جمله حركت در مشاغل خود را ساعت 3 صبح دریافت كنید - و مشاهده آن را از هر كجا از طریق رایانه یا تلفن هوشمند مشاهده كنید. مهمترین اشکال دوربین های IP قیمت بالای آنها است.
خدمات کابل کشی ساختاری
تمام سیستم های دوربین مدار بسته حتی به آنهایی که دوربین بی سیم دارند نیاز به مقداری کابل کشی دارند. کابل ها قطعات متفاوتی از تجهیزات را به یکدیگر متصل می کنند ، از جمله مانیتور ، ضبط ، مودم و دوربین سیمی.

ضبط کنندگان ویدیو
هنگامی که یک دوربین مداربسته به چیزی توجه می کند ، یک ضبط اطمینان می دهد که می توانید به عقب برگردید و بعداً آن را مشاهده کنید. می توانید دوربین های خود را تنظیم کنید تا همه چیزهایی را که ضبط می کنند ضبط کنید ، اما فضای زیادی را در خود جای می دهد. به همین دلیل ، ممکن است بخواهید دوربین های خود را برنامه ریزی کنید تا فقط در زمان های مشخصی از روز یا هنگام تشخیص حرکت ، ضبط کنند. گزینه های ضبط فیلم شما شامل DVR و NVR است.

DVR یا ضبط کننده فیلم های دیجیتال جایگزین مدرن برای ضبط کننده های آنالوگ است که از فیلمبرداری استفاده می کنند. DVR ها فیلم هایی را از دوربین های آنالوگ در قالب دیجیتال با وضوح دلخواه و فریم در ثانیه ضبط می کنند. هنگامی که دیسک سخت کامل می شود ، ابتدا تصاویر جدید بیش از قدیمی ترین فیلم ها ضبط می شوند.
NVR یا ضبط کننده ویدیو های شبکه ، مشابه DVR ها کار می کنند ، اما با دوربین های IP سازگار هستند. دوربین ها و NVR شما از طریق سوئیچ شبکه یا روتر متصل می شوند. به راحتی می توانید از طریق مرورگر وب یا برنامه تلفن همراه به فیلم های NVR دسترسی پیدا کنید.
نکته در مورد دیسک های سخت: مطمئن شوید که دیسک های سخت نظارت درجه را برای DVR یا NVR خود انتخاب کرده اید. اینها با اجزای ماندگارتر از هارد دیسک های رایانه ای ساخته شده اند تا در صورت لزوم بتوانند 24/7 کار کنند.
واحد نمایش
برای مشاهده فیلم های زنده یا ضبط شده از دوربین های امنیتی ، باید DVR یا NVR خود را به یک تلویزیون یا مانیتور وصل کنید. واحد نمایشگر سیستم دوربین مدار بسته شما می تواند از یک صفحه نمایش تک رنگ تا یک مانیتور رنگی HD متغیر باشد. اگر دوربین IP دارید ، می توانید فیلم ها را از راه دور از تلفن هوشمند یا رایانه نیز مشاهده کنید.

دوربین مدار بسته را در تجارت متوسط ​​و جنوبی خود نصب کنید
این که آیا هدف شما جلوگیری از وقوع وقوع سرقت و جلوگیری از سرقت ، جلوگیری از خرابکاری ، نظارت بر ترافیک و یا توجه به کارمندان است ، دوربین مدار بسته می تواند سود قابل توجهی برای تجارت شما ایجاد کند. شرکت سیستم های ایالتی می تواند به صورت ماهرانه یک سیستم دوربین مدار بسته را در مشاغل تنسی ، آرکانزاس یا می سی سی پی شما طراحی و نصب کند.

آیا به دوربین های آنالوگ سیمی پایه ای نیاز دارید یا می خواهید جدیدترین دوربین های IP بی سیم با هر ویژگی پیشرفته موجود ، ما می توانیم نیازهای شما را برطرف کنیم. ما همچنین می توانیم با ارائه منازل مقاوم در برابر گرد و غبار و گلوله های ضد انفجار ، در رفع مشکلات خرابکاری دوربین به شما کمک کنیم. مطمئناً طیف گسترده ای از محصولات دوربین مدار بسته مقرون به صرفه ، با کیفیت بالا و مقرون به صرفه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون مدار بسته یا درخواست خدمات نصب ، لطفاً با سیستم های ایالتی به صورت آنلاین تماس بگیرید و یا با شماره 09353232181تماس بگیرید.

http://mediajx.com/story8200734


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmark-dofollow.com/story7157054


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmark-template.com/story7149758


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://prbookmarkingwebsites.com/story5257783


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://socialmediainuk.com/story5724475


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://dirstop.com/story5995052


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://opensocialfactory.com/story4843302


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://ztndz.com/story7501701


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://gorillasocialwork.com/story5981723


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://socialrus.com/story5344386


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://socialmediastore.net/story5823234


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://socialnetworkadsinfo.com/story5878072


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkport.com/story5847137


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkbirth.com/story5688440


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkloves.com/story5895595


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://getsocialpr.com/story5922414


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkstumble.com/story1314583


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkstime.com/story6884675


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://gatherbookmarks.com/story6983348


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkrange.com/story7743872


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkextent.com/story7866331


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkspring.com/story1356482


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkswing.com/story7860243


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarksknot.com/story7890639


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkja.com/story7873817


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://altbookmark.com/story7881933


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://letusbookmark.com/story7723382


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://trackbookmark.com/story7679401


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://hindibookmark.com/story7756565


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarkshq.com/story7732268


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://nybookmark.com/story7001987


/دوربین-مداربسته-داهوا


http://bookmarketmaven.com/story6984866


 


/دوربین-مداربسته-داهوا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *